Ceník a poptávka oprav sedel poklopů

Ceník oprav sedel poklopů

Typ sedlaZákladní cenySlevaAkční ceny
Oprava sedla poklopu pro studny Ø 80 - 90 cm 2 989 Kč
Oprava sedla poklopu pro studny Ø 100 cm 3 071 Kč

Základní ceny jsou platné od 2. 6. 2020. Akční ceny jsou platné do odvolání. Ceny jsou s 15 % DPH - dle § 48 a 49 ZDPH lze uplatnit u staveb pro bydlení a sociální bydlení. Termín dodání do 5 týdnů.

Popis:

Oprava sedla poklopu pro studny z betonových skruží Ø 80 - 90 cm (DN 800 - 900) a Ø 100 cm (DN 1000) spočívá ve vyspravení horní hrany skruže tzn. plochy, na kterou dosedá zákrytová deska.

Skruž bude z vnitřní i venkovní strany opatřena speciálními bednícími kruhy a vzniklý prostor do roviny vybetonován. Po betonáži bude studna přikryta fólií.

Zákrytovou desku je možné na opravené sedlo pokládat za 3–10 dní po vybetonování (je součástí dodávky).

Cena zahrnuje:

  • rychletuhnoucí beton
  • montážní práce
  • dopravu

Dejte nám vědět:

  • je-li na studni umístěna ruční pumpa
  • je-li nerovnost stávajícího sedla větší než 7 cm

Poptávka opravy sedla poklopu

Opravu sedla poklopu můžete objednat přímo na telefonním čísle +420 773 690 190. Chcete-li vypracovat nabídku, vyplňte a odešlete poptávkový formulář.


Studna je na adrese:


  

Antispam

Vyplněním a odesláním tohoto poptávkového formuláře se k ničemu nezavazujete. Tímto nám pouze předáváte bližší informace pro vypracování nabídky. Tímto nám také udělujete souhlas se zpracováním osobních údajů (NAŘÍZENÍ EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (EU) 2016/679), které budou použity za účelem jednorázového vyřízení poptávky nebo zodpovězení zaslaného dotazu. Provozovatel internetového portálu StudnaNaKlic.cz je jediným vlastníkem informací získaných na tomto serveru.